Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Únik motorového oleje
Fantomas02
28.05.2014 14:09 - C5 I, 3,0V6 2001 aut.-únik oleje - pod motorem \"rybník\"
99
...dobrý den, ahoj všem. Jsem tu nový, tak prosím o trpělivost a touto cestou také o radu. Po nedávné koupi vozidla v bazaru nastala klasická situace, že se projevují závady, které by málokdo chtěl. Prosím o rady, které povedou k odstranění úniku (ků) oleje v motorové části. Pokud dám stranou únik z olejové vany, který je viditelný na první pohled, tak bych Vás požádal o informace o dalších možných místech, na které bych se měl zaměřit k odstranění úniků. Prosím o postup. Jistě máte někdo zkušenosti odborníků a poradíte jak dál. Jedná se mi o postup co hledat, v kterých místech se potencionální problém nachází a co udělat pro nápravu. To, že si mám nejdříve umýt motor, to vím, to jsem také udělal...Motor běžel 15min. v kuse a nic jsem nezaznamenal i při změnách otáček. Přejel jsem 15km a do rána se mi vyvenčil...Předem děkuji za rady a názory. Na názory typu: co se do toho pouštíš, když tomu nerozumíš...nebo: dej si to do servisu...,nejsem zvědav. Předpokládám, že budu komunikovat se slušnými lidmi. Děkuji F02

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator